lovíme ve vodách internetu
Nezávazná poptávka
Ikona naše práce

REFERENCE

O tom, jak dokážeme lovit nové zákazníky, komunikovat ve vodách sociálních sítí, spolupracovat a plnit další cíle, Vás nejlépe informují klienti, pro které jsme pracovali. Dbáme na to, aby byl každý z nich maximálně spokojený, proto se jim vždy snažíme ve všem přizpůsobit.

„To, co o Vaší práci řeknou "ti druzí", má vždy největší váhu.“

Orijin - prodejce originálních čínských čajů

Logo Orijin

"Reklamní kampaně jsme po předchozím váhání spustili až na doporučení přátel, které přišlo i s doporučením konkrétní firmy. Velmi oceňujeme vstřícný a individuální přístup, ponoření se do oboru, nadšení a zápal s jakým vymyšlí nové možnosti. Komunikace je rychlá a bezproblémová. Každý měsíc se z jejich iniciativy scházíme nad výsledky a probíráme další postup a novinky v oboru. ".

Pan Wei Jin

Ukázka práce

Ukradený potenciál

Logo Ukradený potenciál

"Spolupráci s Filipem mohu doporučit, protože měla reálné výsledky. Facebook je velmi podceňovaný. Kluci mi pomohli z mé aktivity na FB vytěžit maximum, prodeje mi zdvojnásobili. Velmi oceňuji jejich analytické schopnosti, férové jednání a přehled. V budoucnu uvažuji, že opět s nimi spolupráci navážu."

Michal Mrhač (Claudio Depeyrac)

Ukázka práce

Nezisková organizace Pro Contact o.s.

Logo ProContact

"S panem Filipem Laníkem a Filipem Justem z Ponty Online jsme se seznámili již v roce 2014 s cílem získat odbornou pomoc s online inzercí, především na Facebooku. Po celou dobu dnes již dvouleté spolupráce nám poskytují jako neziskové organizaci Pro-Contact (www.pro-contact.cz), věnující se rozvojovým projektům v Africe, bezplatnou konzultaci. Získali jsme od nich bezpočet cenných rad a nových nápadů a veškeré požadavky z naší strany byly vždy vyhotoveny rychle a na profesionální úrovni. Nesmírně si vážíme jejich odborné podpory. ".

Rut Schreiberová

Ukázka práce

Naše další spolupráce

Logo Grilypraha.cz Logo Daen.cz Logo Eva Kiedroňová Logo Letecké taxi Praha Logo Australia Online Logo Letecký klub Logo Helveti.cz Logo Zdraví a fitness Logo Luxurybabies Logo Ardorin Logo Teendesign Logo Šmakujto Logo Bellamila Logo Matrac-matrace.sk